Opis stanowiska pracy

  • sprzedaż towarów i usług oferowanych przez naszą firmę
  • utrzymanie i rozwój bazy klientów
  • kształtowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • planowanie działań sprzedażowych, ich wdrażanie oraz weryfikacja rezultatów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia w pracy w marketingu
  • prawa jazdy kat B (umiejętność prowadzenia samochodu)
  • obsługi programów graficznych
  • bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych,
  • szybkości uczenia się i motywacji do poznania produktów firmy
  • wykształcenia wyższego,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności,
  • kreatywności.

Prezentacja firmy

Firma ViP Media jest agencją reklamową działającą w obszarze prom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja