Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko HANDLOWCA w wydawnictwie/agencji reklamowej.

ZADANIA:
- aktywne pozyskiwanie klientów
- realizacja celów sprzedażowych
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja produktów
- opieka nad całym procesem realizacji zamówienia

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie i sukcesy handlowe w pozyskiwaniu zamówień najchętniej w agencji reklamowej
- biegłość w obsłudze komputera i pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- stabilną pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym)
- narzędzia niezbędne do pracy handlowca (komputer, telefon)
- wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (system prowizyjny w okresie próbnym)

MIEJSCE PRACY - LUBLIN

Prezentacja firmy

Jesteśmy wydawnictwem i agencją reklamową typu full serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia w zależności od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja