Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji chemii gospodarczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

HANDLOWIEC
Miejsce pracy: woj. małopolskie
Nr. Ref. HRC/MPL/16

Zakres obowiązków:
- Realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym obszarze.
- Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych.
- Wizyty handlowe u obecnych i potencjalnych klientów.
- Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych.
- Prowadzenie negocjacji z klientami.
- Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych.

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
- Zdolność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych z Klientami.
- Umiejętność przygotowywania i prezentowania ofert produktów firmowych.
- Wysoki poziom kultury osobistej, rzetelność, dokładność, uczciwość.
- Wykształcenie średnie.
- Prawo jazdy kat. B.
- Obsługa pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
- Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy.
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, notebook.
- System szkoleń wewnętrznych.

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne, rekrutacja, szkolenia<br/>CERTYFIKATY MINISTRA GOS... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi