Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Aktywne budowanie portfela klientów
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert
  • Bieżąca obsługa zleceń i zapytań ofertowych
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole handlowców
  • System bezpłatnych szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 15 letnim stażem
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych plus stała dodatek niezalezny od wyników sprzedażowych.
  • Szkolenie branżowe przygotowujące do pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze B2B
  • Samodzielności i konsekwencji w działaniach
  • Nastawienia na sukces
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Zaangażowania
  • Dyspozycyjności

Prezentacja firmy

Firma CopyMAX SYSTEM powstała w 2001 r.<br/><br/>Jesteśmy drukarn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premia progresywna
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja