Opis stanowiska pracy

Pracując z nami, będziesz odpowiedzialny za:

- Pozyskiwanie nowych klientów – dokonywanie wstępnej weryfikacji oczekiwań oraz potrzeb klienta w zakresie OZE i ( wymiany kotłów na ekologiczne w Krakowie)
- Umawianie spotkań biznesowych
- Raportowanie wykonanej pracy
- Dbałość o wizerunek firmy i budowanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania

Kandydat którego poszukujemy :
- Skuteczność umawianiu spotkań handlowych
- Posiadanie umiejętności prezentacji i budowania skutecznej argumentacji handlowej
- Ukierunkowanie na osiąganie postawionych celów
- Kreatywność i wysoce zdeterminowanie w działaniu
- Posiadanie umiejętności organizacji własnej pracy
Gwarantujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie z gwarantowaną podstawą
– Własne stanowisko pracy i niezbędne narzędzia

Prezentacja firmy

Firma Max Solution Service Ltd Sp. kom. działa w branży odnawialn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi