Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• wyszukiwanie Klientów i sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynie branżowym do wydań papierowych,
• sprzedaż usług Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji (głównie przeglądów okresowych i pomontażowych placów zabaw i sal zabaw),
• samodzielne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• budowanie i utrzymywanie relacji z klientem,
• realizacja wytyczonych celów i planów sprzedażowych,
• raportowanie wyników pracy.

Zapewniamy:
przejrzysty system wynagrodzenia ( podstawa (norma minimum sprzedaży + prowizja sprzedażowa )

Wymagania

Oczekujemy:
• wykształcenie minimum średnie,
• wysoka komunikatywność i umiejętności sprzedażowe,
• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży,
• skuteczność i nastawienie na cel,
• samodzielność i doskonała organizacja pracy,
• wymagane doświadczenie pracy z klientem instytucjonalnym,
• mile widziana wiedza na temat branży rekreacyjne i rozrywkowej (placów zabaw, sal zabaw, parków rozrywki),

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Kontroli Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji zostało ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing