Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Visual Effect to stabilna firma, działająca na rynku reklamowym ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nośników Outdoor i Indoor. Zachowując wysokie standardy realizujemy kampanie reklamowe dla lokalnych klientów i ogólnopolskich marek.

Zadania:

  • pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami (sektor B2B)
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • analizowanie rynku i konkurencji
  • doradztwo w zakresie planowania i realizowania kampanii reklamowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Jeżeli

  • cenisz sobie pracę w młodym i ambitnym zespole
  • masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • jesteś samodzielny w działaniu
  • jesteś ambitnyy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

    To właśnie Ciebie szukamy!

Co oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach biznesowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję ze sprzedaży
  • niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi