Opis stanowiska pracy

HANDLOWIEC

branża: maszyny i urządzenia do przemysłu piekarniczego i cukierniczego
miejsce pracy: teren RP

• realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
• zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaż produktów firmy;
• aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych oraz opieka nad istniejącymi klientami;
• prezentacja klientom rozwiązań z oferty firmy;
• przygotowywanie ofert handlowych;
• aktywny udział w targach branżowych;
• udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej firmy;
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

Wymagania

• udokumentowane min. 3- letnie doświadczenie w branży piekarniczo-cukierniczej;
• umiejętność organizacji pracy własnej;
• nastawienie na realizację celu;
• wysokie zdolności interpersonalne i handlowe;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• prawo jazdy kat. B;
• dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi;

Oferujemy:

• interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon itp. );
• atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o. o. – wyznaczamy kieru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi