Opis stanowiska pracy

Novum - Invest jest agencją istniejącą od 1999 r. zajmującą się reklamą
w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Specjalizujemy się w budowie nośników reklamy zewnętrznej. Posiadamy również sieć własnych nośników na terenie Śląska i Beskidów, produkujemy tablice dla innych agencji reklamowych oraz klientów zainteresowanych posiadaniem nośnika na własność. Nieobce nam są tematy związane z oznakowaniem przedsiębiorstw, czy centrów handlowych. Przeprowadzamy kompleksowe kampanie oparte nie tylko na reklamie zewnętrznej, lecz również na anonsach radiu i prasie.
Posiadamy własną pracownię graficzną oraz drukarnię cyfrową (duży format) pracującą w technologii druku płaskiego UV oraz solwentu , frezarkę do wycinania kształtów oraz inne maszyny

Obowiązki:
• pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
• opieka nad dotychczasowymi klientami,

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe
• wykształcenie min. średnie
• biegła znajomość obsługi komputera,
• prawo jazdy kat B,
• elokwencja i komunikatywność,
• pozytywne nastawienie do życia,
• zaangażowanie i odpowiedzialność,
• bardzo wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Historia Novum - Invest sięga ubiegłego stulecia. Jesteśmy produc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi