Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży POS poszukujemy osoby na stanowisko

Handlowiec

Miejsce zatrudnienia: powiat otwocki

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z pozyskiwaniem klientów, budowaniem zarówno wizerunku jak i stałych relacji z klientami, przygotowywaniem ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych.

Na poszukiwanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować:

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + Premie po okresie próbnym
•Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się z kandydatami, którzy

•posiadają doświadczenie w sprzedaży z branży produkcyjnej najlepiej POS
•potrafią pracować samodzielnie i są nastawieni na realizację założonych celów
•łatwo nawiązują kontakty
•posiadają wykształcenie wyższe techniczne
•posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi