Opis stanowiska pracy

BrainSHARE IT sp. z o.o. - producent specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych systemów dla działów księgowych.

Jesteśmy zespołem ambitnych i doświadczonych indywidualistów, którzy uwielbiają wyzwania.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy zdolnej i kontaktowej osoby, która dołączy do nas na stanowisku: Handlowiec w nowym oddziale firmy w Trójmieście.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – oferowany produkt to aplikacja wspomagająca pracę biur rachunkowych i działów księgowych firm SaldeoSMART
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami
  • Efektywne pozyskiwanie informacji rynkowej, w celu lepszego rozpoznania wyznaczonych rynków docelowych
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy na wyznaczonych terytorialnie i funkcjonalnie rynkach
  • Aktywne uczestniczenie w operacyjnej działalności firmy, na zlecenie Zarządu
  • Bieżące raportowanie kluczowych KPI, w najwyższym możliwym standardzie.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Doświadczenia w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych, aplikacji lub usług
  • Dobrej znajomość obsługi komputera
  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych, umiejętności nawiązania kontaktu z klientem i poprowadzenia prezentacji
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe, atrakcyjny system premii, samochód służbowy, laptop, telefon, pakiet socjalny.
  • Praca u nas to stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem, współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent nowoczesnych rozwiązań infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż