Opis stanowiska pracy

- pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z zagranicznymi partnerami
handlowymi
- realizacja planów sprzedaży
- rozwój sprzedaży herbat
- profesjonalna obsługa klienta zagranicznego
- negocjowanie warunków sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie średnie
- doświadczenie w dziale sprzedaży (najlepiej w branży spożywczej FMCIG)
- doświadczenie w negocjacjach z kontrahentami zagranicznymi
- wymagana biegła znajomość języka angielskiego - w mowie i w piśmie
(mile widziana znajomość języka rosyjskiego)
- zdolność samodzielnego i efektywnego działania
- silna osobowość, asertywność i zaangażowanie w pracę
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przerobem surowców roślinnych takich jak zioła,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji