Opis stanowiska pracy

Główny zakres obowiązków:

• Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;

• Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;

• Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;

• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami;

• Wykonywanie drobnych prac na magazynie.

Wymagania

Od idealnych kandydatów wymagamy:

• Wykształcenie minimum średnie elektrotechniczne;

• Doświadczenie w zakresie obsługi klientów;

• Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej;

• Znajomość lokalnego rynku elektrotechnicznego;

• Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office;

• Predyspozycje zawodowe: komunikatywność, otwartość, orientacja na klienta, obsługa klienta, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis