Opis stanowiska pracy

„Art-Hub”
Firma „Art.-Hub” ceniony producent farb, tynków dekoracyjnych i elewacyjnych, poszukuje kandydatów na 2 stanowiska:
1. handlowiec tynków i farb dekoracyjnych
2. handlowiec chemii budowlanej

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- promowanie produktów,
- utrzymywanie długotrwałej współpracy z odbiorcą,
- prowadzenie dokumentacji sprzedaży oraz rozliczeń handlowych,
- prezentowanie ofert handlowych oraz zbieranie zamówień
- praca od poniedziałku do piątku , w godzinach od 9.00 do 17.00
- Miejsce pracy: Bełchatów

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie min 2 lata na takim samym stanowisku,
- wykształcenie min. średnie albo wyższe,
- zdolność nawiązywania kontaktów, przekonywania i negocjowania,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność i gotowość pracy w terenie,
- mile widziane ukończone szkolenia handlowe

Prezentacja firmy

Art-Hub powstała z myślą jako firma rodzinna, dlatego też nazwa f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi