Opis stanowiska pracy

Axel Computer Sp. z o.o. jest zaufanym i wiodącym integratorem na pomorskim rynku IT od 1991 roku oraz preferowanym partnerem Dell. Obecnie szukamy kreatywnych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, pozbawionej korporacyjnego rygoru.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Wymagania

Opis stanowiska:

– Sprzedaż produktów i usług IT do klientów biznesowych oraz instytucji publicznych

– Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

– Przygotowywanie ofert handlowych

– Zamawianie towarów

– Opieka posprzedażowa

Zaaplikuj jeśli:

– Znasz rynek towarów i usług informatycznych oraz orientujesz się w specyfice potrzeb klientów biznesowych

– Jesteś osobą, która potrafi dążyć do wyznaczonego celu

– Masz pozytywne nastawienie do otoczenia a komunikatywność to cecha Twojego charakteru

– Szukasz firmy, która pozwoli Ci na swobodę w działaniu i realizację własnych pomysłów

– Uważasz, że odpowiednia motywacja idzie w parze z dobrymi wynikami

– Chcesz zdobyć większe doświadczenie

– Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– Umowę o pracę

– Odpowiednie szkolenia

– Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Pozytywną atmosferę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Axel Computer Sp. z o.o. od wielu lat koncentruje swoje działania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi