Opis stanowiska pracy

Coffee And Tea Agents

Poszukujesz przeżycia wspaniałej przygody i uzyskania niezwykłego doświadczenia zawodowego? Jeśli masz instynkt odkrywcy i łatwość dostosowania się do otoczenia, to może być świetna oferta właśnie dla Ciebie. Dynamicznie rozwijająca się firma Coffee And Tea Agents poszukuje inteligentnej osoby do samodzielnej pracy za granicą.

Oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, dobrej organizacji pracy zarówno w biurze jak i w terenie, zaangażowania poznawczego funkcjonowania plantacji kaw. Doświadczenie w pracy za granicą mile widziane. Kandydat musi być w pełni zdrowia psychofizycznego.

Poza zdobyciem bezcennego doświadczenia oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

CV należy kierować na adres mail w tytule wpisując „Praca za granicą” oraz dopiskiem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

coffeeandtea @ vp. pl

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie