Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma będąca liderem na rynku urządzeń do wyposażenia piekarni, cukierni, lodziarni i lokali gastronomicznych poszukuje ambitnych, samodzielnych i operatywnych osób na stanowisko handlowca.

Do zadań pracownika należeć będzie między innymi:

- pozyskiwanie klientów na terenie Polski - woj. wielkopolskie jak również, kujawsko-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie
- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
- realizacja zadań sprzedażowych
- tworzenie ofert handlowych oraz innych dokumentów związanych z procesem sprzedaży
- udział w targach na terenie kraju i za granicą
- analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego
- doświadczenie w branży piekarniczej, cukierniczej, gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialności i skuteczności w działaniu
- umiejętności negocjacyjnych
- dobrej organizacji pracy
- prawa jazdy kat. B
- dyspozycyjności do pracy mobilnej
- umiejętności obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- udział w szkoleniach krajowych oraz zagranicznych
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
- miłą atmosferę w młodym i ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Specjalizacją firmy Vegagastro jest kompleksowe wyposażanie różnorodnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi