Handlowiec z językiem szwedzkim

Intermundia Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Intermundia Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko Handlowca ze znajomością języka szwedzkiego. Praca w Gdańsku.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę stacjonarną w godz. 8-16
• podstawę oraz system premiowy - miesięczny i kwartalny,
• stabilne warunki zatrudnienia w ugruntowanej firmie,

Wymagania

• dobra znajomość języka szwedzkiego
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• dyspozycyjność i samodzielność
• kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Prosimy o przysłanie szczegółowych CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Firma Intermundia posiada wpis do Rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 2694

Prezentacja firmy

Intermundia Spółka z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi