HANDLOWIEC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

JobTicket Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w Niemczech i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych,

  • opracowywanie ofert sprzedaży i bieżące monitorowanie reakcji klienta

  • realizowanie zamówień oraz bieżąca osobista obsługa klientów,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • optymalizowanie sprzedaży u kluczowych odbiorców,

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania zależny od doświadczenia i uzyskiwanych wyników

  • stabilne zatrudnienie w centrum Łodzi w formie umowy o pracę

  • dobrą atmosferę w pracy i relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu

  • pracę pełną wyzwań, możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie warunek konieczny

  • praktyczna wiedza i doświadczenie w sprzedaży lub w zakresie obsługi klienta

  • wykształcenie techniczne (opcjonalnie ekonomiczne lub filologiczne)

  • praktyczne znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych działań,

  • obsługa pakietu MS Office

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management