Handlowiec z językiem angielskim

Euroleki GK Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź Widzew, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za:

  • Pozyskanie oraz sprzedaż produktów leczniczych / wyrobów medycznych z Polski oraz krajów UE
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców oraz odbiorców
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z aktualnymi dostawcami
  • Reprezentowanie organizacji podczas spotkań biznesowych i targów

Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia
  • Doświadczenia na stanowisku handlowym
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość innych języków mile widziana
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Możliwość bycia w samym sercu struktury organizacyjnej.
  • Wyjątkową atmosferę pracy.
  • Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z Listem Motywacyjnym) za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o umieszczenie klauzuli: " wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.833 )."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą handlową z siedzibą w Łodzi działającą w branży fa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting