Handlowiec z Duszą Artysty

Atic

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Na czym dokładnie będzie polegała Twoja praca?
Do obowiązków Handlowca z Duszą Artysty należy:

  • przygotowanie oferty cenowej dla klienta;
  • projektowanie w programie Corel Draw;
  • pomoc klientom w doborze najlepszego dla nich rozwiązania;
  • budowanie bazy danych klientów;
  • budowanie i pielęgnacja relacji z klientami;
  • współpraca z działem produkcji;
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami;

Wymagania

Szukam osoby:

  • posługującej się nienagannie językiem polskim w pisaniu i w mówieniu;
  • potrafiącej projektować w corel'u oraz świetnie posługującej się pakietem office;
  • której można zaufać i na której można polegać - takiej, która zawsze wywiązuje się z podjętych zobowiązań;
  • poukładanej wewnętrznie;
  • o pogodnym usposobieniu i pozytywnym nastawieniu do świata;
  • otwartej na zdobywanie nowych umiejętności;
  • cechującej się łatwością komunikowania;
  • o wysokiej kulturze osobistej;
  • która chętnie pomaga ludziom;
  • która lubi ludzi, potrafi nawiązywać i utrzymywać relacje, budzi zaufanie
  • systematycznej, konsekwentnej i dobrze zorganizowanej, która lubi doprowadzać do końca to co zaczyna;
  • odznaczającej się inteligencją emocjonalną, potrafiącej wysłuchać i zrozumieć potrzeby klienta;
  • kreatywnej, która potrafi znaleźć rozwiązanie dostosowane do potrzeb klientów;
  • która szuka pracy w reklamie, a największą frajdę sprawia jej ogromna różnorodność zadań oraz dynamiczne tempo pracy
  • potrafiącej pracować w zespole;
  • potrafiącej samodzielnie podejmować decyzje;

Mile widziane

Dodatkowymi atutami będą:

  • miejsce zamieszkania blisko Świętej Katarzyny;

Z poważaniem Krzysztof Smoliński

Prezentacja firmy

Czy chcesz pracować dla takiej firmy jak ta?<br/><br/>Jesteśmy liderem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 600PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
stałe wynagrodzenia plus prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie