handlowiec z branży logistycznej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 19813
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa śląskiego
  • poszerzanie współpracy i budowanie relacji z istniejącymi klientami
  • obserwacja lokalnych trendów rynkowych
  • przygotowanie prezentacji na potrzeby spotkań handlowych
  • realizacja budżetu sprzedażowego

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • doświadczenie w sprzedaży usług, mile widziane usługi logistyczne
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość wobec zmian i wyzwań
  • umiejętności negocjacyjne
  • obsługa komputera (MS Office: Power Point, Word, Excel, Outlook)

Oferta:
  • umowa o pracę
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)