Handlowiec Warszawa

E=Mar 2

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Rozwijanie kontaktów handlowych z klientami firmy prezentacja ofert sprzedaży
Stała opieka nad siecią sprzedaży
Doradztwo w zakresie materiałów eksploatacyjnych .

Wymagania

Wymagania:

Mocne zaangażowanie w powierzone obowiązki
Wysoka motywacja do pracy
Doświadczenie na stanowisku handlowca, telemarketera – mile widziane
Nastawienie na osiąganie wyników
Prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu)
Dyspozycyjność
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy
Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie
Samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się kompleksową obsługą administracyjną biura.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi