handlowiec w sklepie interentowym - Praca zdalna w domu -

Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy Razem Możemy Więcej

wszystkie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy e-handlowców - praca w domu i w najbliższym otoczeniu:
- osób niepełnosprawnych,
- osób po ukończeniu studiów, licencjatu czy szkoły do 30 roku życia, dla których będzie to pierwsza praca i doświadczenie zawodowe,
- osób 50+.

Nasza Spółdzielnia od 1 września 2014 roku będzie działać jako sklep internetowy z bardzo bogatą ofertą produktową (ponad 20,000 produktów) i usługową wraz z Platformą Zakupową dla indywidualnych osób.
Każdy z zatrudnionych dostaje do dyspozycji narzędzie pracy jakim jest sklep internetowy i może pracować jak we własnej firmie. Każdy pracownik otrzymuje swoją podstronę poprzez którą jego klienci będą dokonywać zakupów w sklepie.

Praca będzie polegała na sprzedaży towarów poprzez:

- Wykorzystanie portali społecznościowych i lokalnych oraz praca w swoim otoczeniu tzw. marketing szeptany (wirusowy).

- Mamy zapewnione towary do sklepu w bardzo dobrych cenach, po których kupują duże sieci handlowe. Będziemy konkurencyjni na rynku. Mamy cały przekrój produktów: od spożywczych poprzez ubrania, zabawki, rowery, sprzęt sportowy, kosmetyki, perfumy, RTV, AGD, IT i samochody.
Będziemy sprzedawać wszystkie towary w dobrej jakości i w dobrej cenie wraz z dostawą do domu w kosztach zakupów.

Każdy pracownik będzie mógł też zgłaszać swoje pomysły na nowe towary i usługi do sklepu internetowego współpracując z lokalnymi firmami.

- Każdy zatrudniony będzie miał swoją podstronę poprzez którą będą robić zakupy jego znajomi, i znajomi znajomych, sąsiedzi, rodzina itp.

- 90% marży handlowej idzie poprzez podstronę na konto pracownika. 10% idzie na koszty operacyjne Spółdzielni (m.in.księgowość).
- Jak w każdym przedsiębiorstwie, będą stawiane cele sprzedażowe i zapewniamy, że przy minimum zaangażowania nie będzie problemów z bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi.

- Nie potrzeba wielkiego nakładu pracy, aby osiągać dobre wyniki finansowe. Czas pracy nienormowany. Pracujesz kiedy chcesz.

Korzyści:
- stała pensja z dopłatą - w tym ZUS, urlopy, zwolnienia.
- wypracowane premie - 90% marży idzie na twoje konto - takie rozwiązania tylko w naszej Spółdzielni. Poprzez swoją podstronę wiesz, ile zarobiłeś i jaką premię wypracowałeś.
- niższe koszty życia - w naszym sklepie kupujesz produkty bez marży w cenie zakupu.
- coroczna dywidenda.

Wymagania:
- musisz być zarejestrowany jako bezrobotny w twoim PUP,
- musisz umieć poruszać się po internecie,
- komunikatywność.

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Nasza Spółdzielnia od 1 września 2014 roku będzie działać jako sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
187
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wypracowana dywidenda
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi