Handlowiec w hurtowni budowlanej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lubin, dolnośląskie

Miejsce pracy: Lubin

Zadania:

  • obsługa klienta: sprzedaż, fakturowanie
  • dbanie o wizerunek hurtowni
  • współpraca z działem handlowym
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych
  • praca na wózkach widłowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w hurtowni/ sklepie budowlanym
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami/dostawcami
  • motywacja do poszerzania wiedzy branżowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • umowę o prace
  • stały rozwój zawodowy realizowany poprzez system szkoleń branżowych
  • komputer oraz telefon
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus system premiowy
  • stałe godziny pracy: 8-16
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials