Handlowiec w firmie IT

Galactica Sp.j.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do działy handlowego w firmie IT zajmującej się produkcją i sprzedażą oprogramowania.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie procesów handlowych związanych ze sprzedażą oprogramowania,
- udzielanie informacji o produkcie i cenach,
- opracowywanie szczegółowych ofert,
- prowadzenie prezentacji oprogramowania (telefonicznie, online i u klienta),
- komunikacja z klientami,
- koordynacja prac wdrożeniowych, udział w pracach wdrożeniowych, analitycznych i projektowych,
- prowadzenie szkoleń z obsługi oprogramowania,
- wspomaganie działań marketingowych firmy.

Wymagania

- Znajomość zagadnień informatycznych,
- Dobra obsługa komputera i internetu,
- Łatwość w poznawaniu i nauczaniu się obsługi nowego oprogramowania,
- Prawo jazdy i zdolność do sporadycznych wyjazdów na terenie kraju,
- Język angielski w mowie i pismie, zdolność podejmowania rozmów telefonicznych z klientami z zagranicy,
- Dobre zdolności interpersonalne,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dobre wynagrodzenie,
- doskonałe warunki pracy (nowy komfortowy biurowiec, Social Room, bonusy),
- pracę w rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu systemów dedykowanych dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pensja: podstawa plus prowizja
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management