Handlowiec w Dziale Obsługi Klienta

ACS Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

ACS Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy,  specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości komponentów stosowanych do produkcji pasz oraz żywienia zwierząt, poszukuje Osoby na stanowisko:

Gwarantujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, premie związane z efektami pracy,

- narzędzia wspomagające wykonywanie pracy: sprzęt biurowy, telefon komórkowy, samochód służbowy do dyspozycji (praca w przeważającej mierze ma charakter stacjonarny),

- wsparcie ze strony Zespołu oraz w rozwoju zawodowym.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe mile widziane (zootechnika, rolnictwo i pokrewne)

- doświadczenie w handlu minimum 1 rok

- skuteczność w sprzedaży,

- umiejętność pracy w zespole,

- bardzo dobra organizcja pracy włanej,

 -umiejętności przeprowadzania rozmów handlowych i negocjacji

- bardzo dobry kontakt telefoniczny,

- umiejętność budowania relacji na odległość,

- miejsce zamieszkania: Bydgoszcz lub bliskie okolice.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny (bezwzględnie wymagane) prosimy wysyłać w przeciągu trzech tygodni od daty ukazania się ogłoszenia. Dziękujemy!

Prezentacja firmy

ACS jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości kompon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie