HANDLOWIEC -USŁUG TRANSPORTOWYCH

Coltrans

KLAUDYN k Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

COLTRANS Sp. z o.o.

Firma transportowo -spedycyjna poszukuje HANDLOWCA z doświadczeniem w branży logistycznej

Miejsce pracy: KLAUDYN 05-080 ( 3 km od BEMOWO-WAT )
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
- Pozyskiwanie nowych klientów ( branża logistyczna )
- Sprzedaż usług transportowych
- Budowanie relacji z klientem
- Dążenie do realizacji celów sprzedażowych
- Prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją

Zatrudnienie na umowę o pracę + PROWIZJA /PREMIA ZADANIOWA.
Pracę w prężnie działającym młodym środowisku.
Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Wynagrodzenie adekwatne do wyników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą działalnością: coltrans . pl

Wymagania

- Wykształcenie co najmniej średnie
- Doświadczenie w branży logistycznej
- Skuteczność w realizowaniu założonych celów
- Rzetelność, samodzielność, kreatywność
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

FIRMA SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWA OD 25 LAT NA RYNKU

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje + premie zadaniowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne