ManpowerGroup Sp. z o.o.

Handlowiec telefoniczny

Miejsce pracy: Chrzanów

Zadania:
• sprzedaż telefoniczna produktów firmy;
• kontakt telefoniczny z Klientem indywidualnym oraz biznesowym;
• budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy;
• przedstawianie oferty nowym Klientom;
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
• realizacja założonych celów budżetowych;

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia nowych umiejętności
• Firma o stabilnej sytuacji na rynku
• Umowa o pracę
• Możliwość zwiększania wynagrodzenia

• mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
• doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem;
• pozytywne nastawienie i zaangażowanie;
• komunikatywność;
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
• chęć do pracy w sprzedaży;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials