Handlowiec systemów informatycznych

CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż systemów dla przychodni (OptiMed24) oraz systemów ERP.

W zakres obowiązków wchodzą:
• telefoniczne poszukiwanie potencjalnych klientów,
• przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów,
• przygotowywanie ofert i materiałów promocyjnych,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• raportowanie wyników w systemie CRM.

Wymagania

Wymagania:
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• komunikatywność,
• inicjatywa i samodzielność w działaniu,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
• doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla firm,
• znajomość branży medycznej,
• znajomość rozwiązań ERP,
• znajomość rynku,
• umiejętność doboru urządzeń do oferowanego oprogramowania.

Oferujemy:
• Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
• Stałe wynagrodzenie + premie.
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma CDN Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi