Handlowiec - system prowizyjny

Plezzuro Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Plezzuro Sp. z o.o. dystrybutor i sprzedawca wysokiej jakości belgijskich produktów czekoladowych oraz najwyższej jakości czekoladowych upominków dla firm, poszukuje do współpracy pewnych siebie osób - przedstawicieli handlowych z wizją do sprzedaży naszych produktów.

Zakres współpracy:
Sprzedaż produktów firmy w segmencie B2B.

Miejsce pracy:
Praca zdalna.

Wynagrodzenie:
Wysoka prowizja od sprzedaży.

Wymagania

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami odwiedzając naszą stronę firmową. Do składania ofert współpracy zapraszamy osoby, które mają sprecyzowane plany sprzedażowe lub posiadają portfolio klientów realizujących zakupy w segmencie upominków firmowych.

Prezentacja firmy

Plezzuro Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem czekoladowych produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi