Opis stanowiska pracy

Firma z branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek (tusze i tonery) o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko handlowiec
stacjonarny w miejscowości Wrocław. Mile widziana osoba z doświadczeniem
oraz własną bazą klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Pozyskiwanie nowych kontrahentów i reprezentowanie firmy,
- Realizowanie planów sprzedażowych, inicjowanie zamówień, przygotowanie
ofert handlowych,
- Utrzymywanie stałych i dobrych relacji z pozyskanymi klientami,
- Monitorowanie i analizowanie rynku
- Obsługa sklepów i hurtowni

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
- Produkt ze wszystkimi możliwymi atestami (TUV, ISO)
- Atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy, uzależniony od
osiąganych wyników,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

Wymagania

- Znajomość branży min 1 rok

Prezentacja firmy

Dobrze prosperująca firma z branży materiałów eksploatacyjnych tu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie