Handlowiec stacjonarny

Mika Plus Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Mika Plus Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych oraz akcesoriów. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Handlowiec - praca stacjonarna.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Stargardzka

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • bieżąca obsługa klientów w regionie,
  • fakturowanie, przygotowywanie dokumentów spedycyjnych
  • aktywne pozyskiwanie nowych firm do współpracy,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami w pracy,
  • ciekawą prace w młodym zespole
  • godziny pracy 8-16

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży techniki grzewczej lub sanitarnej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • zaangażowanie w realizację zadań handlowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pełna dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność,
  • znajomość obsługi komputera, pakietu biurowego Microsoft Office
  • dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma Mika Plus jest polskim producentem grzejników drabinkowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting