Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób odpowiedzialnych za prowadzenie sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwanie i obsługę klientów

Miejsce pracy do wyboru: Golub-Dobrzyń/ Osiek k. Rypina

OCZEKIWANIA:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami
  • dobra organizacja pracy własnej

ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zestaw szkoleń wdrażających do pracy
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Skontaktuj się z nami !!! Może to właśnie Ciebie szukamy!!!

Prezentacja firmy

Agrolok to firma z polskim kapitałem, która istnieje od ponad 25 lat. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi