Handlowiec stacjonarny - usługi kurierskie

Radmal

Rawa Mazowiecka, 96-200, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Handlowca.
Miejsce pracy Rawa Mazowiecka / Skierniewice
Świadczymy usługi w zakresie usług kurierskich, współpracującym z największymi przewoźnikami. Przesyłki krajowe oraz zagraniczne.

Osoba zatrudniona na stanowisku handlowca będzie odpowiedzialna za
Obowiązki :
- obsługa Klienta telefoniczna oraz e-mail
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
- przygotowywanie ofert
- w razie potrzeby windykacja płatności

Praca stacjonarna/biurowa od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.
Praca głownie samodzielna ze wsparciem bardziej doświadczonych pracowników. Zapewniamy sprzęt oraz szkolenia z usług.

Po okresie próbnym (5 miesięcy) możliwa umowa na stałe.

Wymagania

- otwartości na kontakt telefoniczny z nowymi klientami
- komunikatywność oraz umiejętność działania w zespole
- biegła obsługa komputera oraz pakietu office
- motywacji i chęci do pracy oraz uczenia się
- umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji

Prezentacja firmy

RADMAL to biuro tłumaczeń, które działa na rynku od 2008 roku. Do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
5 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników, procent od planu
Branża / kategoria:
Praca Logistyka