Handlowiec sprzedaż i zaopatrzenie (Płock)

Doradztwo Personalne SET

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta rozwijającej się Hurtowni Branży Elektrycznej

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Do obowiązków pracownika działu zaopatrzenia należeć będzie:

  • wysyłanie ofert handlowych do obecnych i potencjalnych klientów;
  • opracowywanie zapotrzebowań na materiały (towary) handlowe;
  • przyjmowanie zamówień od klientów i terminowa ich realizacja;
  • monitoring przyjętego zamówienia, począwszy od uzgodnienia i sprowadzenia towaru aż do momentu sfinalizowania kontraktu, tzn. wydania towaru klientowi wraz z dokumentem sprzedaży;
  • śledzenie rozwoju rynku materiałów elektrotechnicznych i przemysłowych (oświetlenia, aparatury, kabli, osprzętu, narzędzi etc.) oferowanych przez producentów krajowych i importerów.
  • analiza rynku dostawców i odbiorców poprzez bieżące porównywanie cen sprzedaży towarów będących w ofercie handlowej firmy do ofert firm konkurencyjnych, znajdujących się na tym samym obszarze działania;
  • zachowanie staranności, aby sprowadzany do obrotu towar miał wynegocjowane jak najlepsze warunki cenowe, jak najdłuższe terminy płatności i posiadał obowiązkowo wymagane certyfikaty;
  • przygotowywanie, organizowanie promocji handlowych, akcji reklamowych w lokalnej prasie, radio i telewizji;
  • dbałość o reklamę wizualną firmy tj. szyldy, reklamy stałe, gadżety reklamowe itp.,
  • przygotowywanie wystaw na imprezach handlowych oraz uczestnictwo w targach branżowych;

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne , mile widziane o profilu elektrycznym;
  • znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych;
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę pełny etat
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Przyjazna atmosfera
  • Atrakcyjne warunki Pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie