Handlowiec - sprzedaż części samochodowych

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wielooddziałowego dystrybutora części zamiennych i akcesoriów do aut dostawczych i ciężarowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Handlowiec - części do aut ciężarowych i dostawczych

(Teren działania: Wielkopolska)

Handlowiec będzie odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży poprzez aktywne poszukiwanie odbiorców i budowanie relacji z klientami w postaci firm transportowych, serwisów i stacji obsługi, sklepów i hurtowni branżowych, doradztwo, dobór i typowanie części, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Technikum Samochodowe lub studia wyższe o takim kierunku) lub doświadczenie w branży; szukamy pasjonatów branży motoryzacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w wskazanym terenie
  • Umiejętność obsługi komputera i zdolność wykorzystania narzędzi analitycznych (w zakresie Office)

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi