Kosek&Kosek

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna z obszaru obróbki kamienia. Klient ma swoją siedzibę w powiecie limanowskim w województwie małopolskim. W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec / Sprzedawca

Od: Kosek&Kosek
Miejsce pracy: powiat limanowski, Limanowa, k., Nowy Sącz, Mszana Dolna

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę obecnych klientów oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów i usług.

Opis stanowiska pracy:

  • Sprzedaż produktów oraz usług świadczonych przez firmę
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Doradztwo z zakresu zagadnień związanych z oferowanymi produktami – usługami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Badanie potrzeb klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie. Mile widziane wyższe techniczne, ekonomiczne
  • Predyspozycje i doświadczenie w pracy z klientami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Inicjatywa i zdolności przekonywania
  • Elastyczność i samodzielność w działaniu
  • Proaktywność oraz duże zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące część stałą oraz premię roczną
  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w renomowanej firmie przy ciekawych projektach
  • Wsparcie zespołu w zakresie realizacji bieżących zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

Wspieramy naszego Klienta w zakresie rekrutacji, a w sytuacji otrzymania oferty pracy, umowę o pracę podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.