Opis stanowiska pracy

- bieżąca obsługa klientów detalicznych w sklepie stacjonarnym jak i internetowym

- przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów instytucjonalnych i hurtowych

- koordynacja współpracy z dostawcami

- stała współpraca z dwoma pozostałymi sklepami i handlowcami firmy

- wynagrodzenie zasadnicze plus indywidualny system premiowy

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- zdolności komunikacyjne

- zaangażowanie w obsługę klienta

- umiejętność pracy kompleksowej i samodzielnej w złożonym środowisku

- sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)

- znajomość programów magazynowo-księgowych (typu WF-Mag), mile widziana

- otwartość na współpracę w zespole i chęć uczenia się

- prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Zakład Kamieniarski

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie