Handlowiec / Sprzedawca w sklep Warszawa Centrum (IT + FOTO/RTV)

IT Investments

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Handlowiec / Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum)

Opis stanowiska

Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie sprzedaż sprzętu komputerowego + foto/rtv w salonie w centrum Warszawy. Podstawowymi obowiązkami będzie potwierdzenia możliwości odbioru towaru, wydawanie zamówionego towaru, sprzedaż towaru, dbanie o wygląd i czystość w salonie.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracę w godzinach 11:00-19:00
  • motywujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji

Zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży w sklepie komputerowym
  • telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z klientem
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu
  • udzielanie informacji technicznych z zakresu sprzętu IT + FOTO/RTV

Mile widziane

  • wysoki poziom wiedzy technicznej w zakresie produktów IT + FOTO/RTV
  • zainteresowanie sprzętem IT oraz nowymi technologiami IT + FOTO/RTV
  • znajomość programu księgowo/magazynowego np. WFMAG
  • praca z kasą fiskalną
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Atrakcyjne miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem z indywidualnymi perspektywami rozwoju.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Wymagania

Wymagania

  • wiedza techniczna w zakresie produktów IT + FOTO/RTV
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu, komunikatywność
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • energia i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Sklep Internetowy Skleplaptopy.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż