Handlowiec - sprzedawca w hurtowni biurowo-papierniczej

Firma Handlowa Sort

Morąg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem hurtownia biurowo-papiernicza Pejper w Morągu aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: HANDLOWIEC/SPRZEDAWCA

CO BĘDZIE TWOIM ZADANIEM?
- sprzedaż produktów i usług dla klientów detalicznych i hurtowych w hurtowni
- realizacja planów sprzedażowych, za które otrzymasz dodatkową premie
- przyjmowanie dostaw, pilnowanie stanów magazynowych i porządku w placówce
- zapewnienie efektywnego działania hurtowni

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU?
- umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Wymagania

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
- zaangażowania i motywacji do pracy
- zorientowania na wynik sprzedażowy i jak najlepszą obsługę klienta
- żyłki handlowca
- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta będzie Twoim dodatkowym atutem
- akceptacja konieczności przyjęcia odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie
- bardzo dobra samoorganizacja pracy
- umiejętność współdziałania w zespole
- prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HURTOWNIA BIUROWO-PAPIERNICZA PEJPER

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie