Handlowiec- Sprzedawca części zamiennych

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na w/w stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • promocja i sprzedaż części i / lub usług, oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców i budowanie trwałych relacji z klientami,
  • dostarczanie technikom serwisowym potrzebnych części,
  • przygotowywanie i utrzymywanie wystawy produktów,
  • wykonywanie planów marketingowych sprzedaży części i dzielenie się pomysłami na temat przyszłych kampanii,
  • wykonywanie działań telemarketingowych,
  • zarządzanie inwentarzem, fakturowanie i inne czynności administracyjne,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów w branży rolniczej
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • prawa jazdy kat. B,
  • wysoka motywacja do pracy i zorientowanie na rezultaty,

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub rolnicze,
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • system szkoleń,
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo