Handlowiec specjalista ds. sprzedaży B2B

Inform-Tech Sp. z o.o.

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

INFORM-TECH Sp. z o.o. firma z wieloletnim doświadczeniem w branży Oprogramowania klasy LIMS dla laboratoriów i działów kontroli jakości, poszukuje osób na stanowisko handlowca.

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • aktywna sprzedaż dla istniejącej bazy klientów,
  • prezentacja możliwości funkcjonalnych i technicznych produktów firmy,
  • identyfikacja potrzeb klienta,
  • przygotowanie materiałów ofertowych,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • wsparcie doświadczonego personelu,
  • szkolenia i wdrożenie do pracy, nawet dla osób bez doświadczenia branżowego.

Wymagania

Oczekiwania

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym – mile widziane,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • gotowość do przyswojenia specjalistycznej wiedzy,
  • umiejętność tworzenia opisów handlowych produktów,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości lub ochroną środowiska w firmach produkcyjnych (!),
  • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub aparatury pomiarowej (!),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Prezentacja firmy

Inform-Tech Sp. z o.o. jest polską firmą informatyczną której tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Kontrola jakości