Opis stanowiska pracy

PubliCity Media Group, organizator Programu Symbol, promującego najlepsze firmy w Polsce, wydawca „Monitora Rynkowego”, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz „Monitora Biznesu”, dodatku do Rzeczpospolitej, publikujący także na portalach infor.pl oraz rp.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec / Specjalista ds. PR

Poszukujemy osób utalentowanych, chcących zaistnieć w ogólnopolskich mediach oraz zrobić karierę zawodową w handlu, PR, reklamie i promocji oraz otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki w pracy.

Opis stanowiska:

Osoba przyjęta do redakcji na w/w stanowisko kontaktuje się z najwyżej postawionymi reprezentantami sfery polskiego biznesu i administracji - głównie prezesami lub członkami zarządów podmiotów gospodarczych, które potencjalnie kwalifikują się do publikacji w temacie poruszanym aktualnie na łamach Monitora Rynkowego oraz Monitora Biznesu. Zadaniem tej osoby jest pozyskanie firmy jako kontrahenta, a następnie obsługa reporterska oraz stworzenie artykułu do publikacji.

Osoba osiągająca na w/w stanowisku sukcesy przekładające się na konkretne wyniki będzie mogła liczyć na dynamiczny rozwój swojej kariery w branży medialnej. Będzie też miała możliwość poszerzania zakresu swojej pracy, a dobre rezultaty pozwolą jej sięgać po coraz wyższe wynagrodzenie.

Czas pracy obejmuje 8 godzin dziennie.

Wymagania

Oczekiwania:

  • umiejętności handlowe i nastawienie na rozwój zawodowy oparty na sprzedaży

  • ponadprzeciętna motywacja do osiągania wysokich zarobków

  • doświadczenie w handlu (najlepiej związanym z mediami) mile widziane

  • komunikatywność i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność przekonywania przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej

  • swoboda i elokwencja w posługiwaniu się językiem polskim

  • przynajmniej elementarna wiedza o gospodarce w Polsce i na świecie

  • umiejętność redagowania tekstów prasowych

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • ponadprzeciętne zarobki uzależnione od osiąganych wyników

  • zaistnienie na łamach najważniejszych dzienników społeczno-gospodarczych w Polsce

  • godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów o wysokiej renomie

  • szereg szkoleń, możliwości rozwoju, awansu oraz zdobycia stałego zatrudnienia

Prezentacja firmy

Monitor Rynkowy i Monitor Biznesu to ogólnopolskie niezależne do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi