Handlowiec / Specjalista ds pozyskiwania klientów

Silence Sp. z o.o.

40-085 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy nowej osoby do Silence!. Do obowiązków tej osoby będzie pozyskiwanie klientów do naszej firmy poprzez obsługę bieżących zapytań z Internetu oraz pozyskiwanie nowych leadów. Jest to praca stacjonarna w biurze w Katowicach.

Oczekujemy następujących aktywności:
- obsługa zapytań mailowych oraz telefonicznych
- przygotowywanie szablonów ofert oraz ofert dedykowanych
- ciągłe poszukiwanie skutecznych możliwości pozyskania nowych klientów np.: poprzez cold calling czy social selling.

Wymagania

Szukamy osoby, która:
- lubi rozmawiać z ludźmi,
- jest ciekawa drugiej osoby, lubi pytać i dociekać,
- potrafi zorganizować sobie pracę,
- chętnie poznaje nowe rzeczy, i chętnie poszerza swoje kompetencje,
- ma doświadczenie poparte wynikami w pracy jako sprzedawca usług,
- potrafi się posługiwać Microsoft Office'm
- zna środowisko internetowe, wie czym jest wyszukiwarka Google, czym Facebook.

Prezentacja firmy

Zespół pracowników Silence! składa się z różnych osobowości. Zainteresow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowe prowizje za pozyskanie nowych umów
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management