Handlowiec - specjalista ds. obsługi klienta firmowego.

WEGA

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

          Firma Wega jest firmą handlową, specjalizujemy się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Działamy na rynku hurtowym i detalicznym.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

  •     opiekun klienta

      Jeśli kontakt z ludźmi sprawia Ci satysfakcję i chcesz rozpocząć prace w firmie handlowo-usługowej to jesteś Kandydatem, którego szukamy.

Zatem nie wahaj się - aplikuj!

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- kontakt z klientami ( telefon, e-mail, sklep www ).

- informacje w zakresie oferowanych usług.

- podtrzymywanie przyjaznych relacji z klientem

Wymagania

- umiejętności sprawnego komunikowania się przez telefon

- znajomość obsługi komputera - poczty elektronicznej i podstawowych programów komputerowych (MS Office),

- zapał, wytrwałość i komunikatywności,

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku, indywidualnie dobrany czas pracy w granicach 9.00 - 17.00
• Szkolenia z zakresu obsługi Klienta
• Zdobycie doświadczenia w zakresie obsługi Klienta
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Ruchomy czas pracy
• Praca w centrum Krakowa

Wynagrodzenie: podstawa + premia

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Dodatkowe informacje na stronie www.

 Życzymy powodzenia

Zespół:

Wega

W aplikacji proszę umieścić zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą handlowo usługową. Działamy na terenie województwa małopo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta