Handlowiec/Sekretarka (praca zdalna)

Advers

Opole, cała Polska (praca zdalna), opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję otwartej, sympatycznej, komunikatywnej studentki (najlepiej kierunku humanistycznego) do pracy zdalnej w charakterze handlowca. Jej zadaniem będzie zdobycie klientów, którzy zechcą zareklamować swoje usługi w naszym serwisie. Chodzi o przesłanie maila z ofertą i rozmowę telefoniczną z potencjalnym klientem. Wykonanie zlecenia zajmie ok. 5 dni.

Obowiązki:
Wysłanie maila do 100 firm
Obdzwonienie tych firm z propozycją nawiązania współpracy (np. 20 telefonów dziennie = 5 dni pracy)
Ewentualne ponowne przesłanie oferty z dokładną propozycją współpracy (treść maili dostarczę).
Kontakt mailowy z klientami
Dodanie do systemu danych firmy (nazwa, telefon, e-mail)
Zrobienie raportu ze zlecenia w Excelu (nazwa firmy z którą był kontakt, kiedy został wysłany e-mail, kiedy była rozmowa telefoniczna, efekt rozmowy, uwagi)

Wymagania:
Umiejętność przekonywania
Miły, ale zdecydowany głos
Otwartość
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie w pracy typu call center

Warunki:
Umowa o dzieło. Możliwość kolejnych zleceń, np. dot. redagowania treści na portal. W miarę rozwoju firmy – możliwość zatrudnienia na stałe. Bardzo zależy mi na tym, aby kandydatka się sprawdziła, bo chciałabym podjąć stałą współpracę i powoli, z jej pomocą, zbudować większy zespół.
Praca zdalna, z domu. Zapewniam telefon służbowy, podrzucę treści maila oraz schemat rozmowy telefonicznej. Jestem też otwarta na wszelkie propozycje i sugestie.

Wynagrodzenie:
300 zł podstawy + 15% prowizji od każdego zdobytego klienta.
Pakiety dla klientów są w cenie: 150, 220 i 300 zł netto, więc prowizja za jednego klienta wynosi odpowiednio: 22,5 zł, 33 zł i 45 zł.
Zdobywając jedynie 20 klientów – zarabiasz od 750 do 1200 zł w tydzień!

Prezentacja firmy

Advers zajmuje się reklamą i marketingiem w internecie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
300PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce