Opis stanowiska pracy

Agencja Hyperfox zajmuje się szeroko pojętym marketingiem i reklamą. Pracujemy dla dużych, rozpoznawalnych marek oraz mniejszych, prężnie rozwijających swój biznes na rynkach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Największym kapitałem naszej firmy są jej pracownicy. Tylko poprzez ich rozwój możemy się rozwijać. Dlatego tak ważna jest dla nas satysfakcja z pracy, jak i rozwój osobisty każdego z członków naszego zespołu.

Cele Twojej pracy:

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów

-budowanie i rozwijanie prawidłowych relacji z klientami agencji

-analiza potrzeb klienta biznesowego

-consulting i doradztwo klienta biznesowego

-przeprowadzanie negocjacji handlowych

-planowanie i koordynowanie wszystkich prac związanych z prowadzoną kampanią oraz współudział w rozwoju strategii marketingowej klienta

-realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

-pracę przy projektach dla duży marek

-różnorodność projektów

-możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym

-rozwój poprzez udział w konferencjach i spotkaniach branżowych

-odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju

-umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

-regularnie wypłacane wynagrodzenie, podstawa plus prowizja

-komfortowe biuro, świetnych kolegów, nowoczesne narzędzia pracy

Wymagania

Nasz Sales Manager powinien:

-mieć doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z reklamą lub marketingiem

-posiadać wykształcenie wyższe lub licencjat

-być pasjonatem sprzedaży, którą popiera doświadczenie

-posiadać rozwinięte zdolności komunikacyjne i prezentacyjne

-znać język angielski w stopniu bardzo dobrej komunikacji

-posiadać doskonałą organizację pracy, systematyczność

-być zorientowany na wyniki

- być samodzielny – wszystko Ci pokażemy, wyjaśnimy, służymy pomocą – ale za efekty jesteś odpowiedzialny/a TY.

Prezentacja firmy

HYPERFOX TO Pasja, wiedza, innowacyjne rozwiązania – wszystko uki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media