Handlowiec- rynki niemieckojęzyczne

Oboya Horticulture Poland Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oboya Horticulture Poland jest międzynarodową korporacją zajmującą się kompleksową obsługą sektora ogrodniczego.

W swojej ofercie posiadamy pełny asortyment produktów niezbędnych do uprawy, pakowania, transportu i ekspozycji ziół, warzyw i kwiatów.

Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych, mających proaktywne podejście do obowiązków służbowych. Tworzymy zgrany Zespół do którego chcemy przyjąć osoby odpowiedzialne i ambitne.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji,
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
  • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie,
  • prezentowanie produktów i usług firmy,
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży ogrodniczej mile widziana , ale nie jest wymagana,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • Warunek konieczny to dobra znajomość języka niemieckiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • konsekwencja i determinacja w realizacji założonych celów.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + adekwatne do wyników pracy premie,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon.

Prezentacja firmy

Oboya Horticulture jest międzynarodową korporacją zajmującą się kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting