Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy w Dziale Sprzedaży

Profitex

42-500 Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

• opracowywanie oferty handlowej firmy,

• budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami firmy,

• aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez telefon i osobiste spotkania, zarówno w siedzibie firmy, jak i podczas wizyt zewnętrznych,

• monitoring inwestycji budowlanych,

• opracowywanie ofert przetargowych,

• doradztwo Klientom firmy w zakresie doboru mebli i wystroju wnętrza,

• negocjowanie warunków zamówień i nadzór nad ich realizacją,

• prowadzenie dokumentacji dotyczącej Klientów,

Wymagania

Wymagania

Szczególnie jesteśmy zainteresowani osobami młodymi duchem, pełnymi zapału i już choćby z małym doświadczeniem, celem ich kompleksowego wyszkolenia i przygotowania do czekających zadań.

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,

• łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi,

• doświadczenie w sprzedaży lub pracy biurowej będzie dodatkowym atutem,

• zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

• znajomość rynku lokalnego będzie dodatkowym atutem,

• biegłej obsługi komputera (MS Office, Internet),

• znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem,

• dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniach,

• motywacja i entuzjazm,

• prawo jazdy kat.B (praktyczna umiejętność, gdyż w dyspozycji są również samochody dostawcze do 3,5 tony),

• otwartość na naukę zawodowych umiejętności, pozytywne myślenie.

Wybranym kandydatom zapewniamy komfortowe warunki pracy, w pełni wyposażone stanowisko biurowe, komputer, dostęp do samochodu służbowego oraz przeszkolenie z oferty produktowej firmy oraz z zakresu technik sprzedaży.

Prezentacja firmy

PROFITEX jest prywatną firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Pensja podstawowa + premia uznaniowa + premia uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi